Hakkımızda

Primer İnşaat Turizm ve Otelcilik A.Ş.; şirketin ileri görüşlü lideri İbrahim Yıldız'ın, halen devam eden yol göstericiliği, rehberliği, ilham kaynağı, cesareti ve özel değerleri ile kuruldu.
 
İbrahim Yıldız, 1973 yılında Istanbul merkezli Akın İnşaat firmasını kurdu. Proje ve sektördeki hedeflerin büyümesi sonucunda 1993 yılında Primer İnşaat Turizm ve Otelcilik A.Ş. olarak inşaat alanındaki faaliyetlerine devam etti.
 
Primer, kısa sürede güvenilen, çalışkan, müşteri memnuniyetine önem veren, kalitesi ve planlarına zamanında ulaşma kabiliyeti ile tanılan bir firma oldu. Bu namı ve doğuştan inşaat tutkusu ile Primer, ilerideki yıllarda da bugünkü gibi lider olmak için hedeflerini büyüttü. Primer bu süre içinde 1995 yılında Primer Apart Oteli ve 2005 yılında Primer Sea Sight Oteli inşaa etti. Otelleri şirket bünyesinde yöneterek turizm ve otelcilik alanında faaliyet göstermeye devam ediyor.
 
Primer kendi tarihindeki başarılarını kutluyarak geleceğini büyütüyor. Bizler gelecekteki mücadeleleri, fırsatları ve büyümeyi hedef olarak seçerken geçmiş tarihimizi rehber olarak kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Bütün projelerini tutku ve profosyönellikle en üst standarda taşıyan en iyi inşaat firması olarak tanınmak.
 
İnşaat süresince müşterilerimiz ve ilgili tüm kişiler ile hayali gerçeğe çevirmek.

Misyonumuz

Bütün ilişkilerimizde dürüstlüğü ve doğruluğu profesyönellikle devam ettirmek.
 
Kaliteli, etkili ve modern inşaatlar yapmak.
 
Takım arkadaşlarımız ile inşaat bilgi ve değerlerimizi arttımak.